Étkeztetési programjaink a Kárpát-medencében

A II. Rákóczi Ferenc Alapítvány és a kanadai Rákóczi Alapítvány közösen, Gyergyószentmiklóson, Erdélyben és Ungváron, Kárpátalján két étkeztetési programot működtet. Adakozóink támogatása által Gyergyószentmiklóson 15, Ungváron pedig 30 nagyon nehéz körülmények között élő középiskolai diáknak biztosítunk meleg ebédet az iskolaév alatt.

Adakozóink segítő keze könnyen elér a kárpátaljai és erdélyi fiatalokig, de visszafelé is gyorsan átszeli a határokat a hálás és szeretettel teli fiatalok köszönő sorai:

Nagyszerű érzés tudni, hogy vannak még önzetlen, segítőkész emberek, akik bárhol is éljenek a világban, segítik az arra rászoruló magyar fiatalokat”

Amennyiben támogatni szeretné ezt a programunkat: az Ön által meghatározott összeget “Ebédprogram” megjegyzéssel tudja eljuttatni számlaszámunkra:

A II. Rákóczi Ferenc Alapítvány bankszámla adatai:

bankszámlaszám: HU53 1199 6231 0634 7727 1000 0018

bank neve: Erste Bank Hungary Nyrt.

swift kód: GIBAHUHB

Támogatását a fiatalok nevében is hálásan köszönjük!